تلگراف آب ، معروف به کولر آبي (اگر فقط براي خنک کننده استفاده شود) ، دستگاهي است که خنک يا گرم مي شود و آب را با واحد برودتي توزيع مي کند. به دليل دسترسي نزديکتر به لوله کشي ، معمولاً در نزديکي سرويس بهداشتي قرار دارد. يک خط تخليه نيز از کولر آبي به سيستم فاضلاب ارائه مي شود.


 


توزيع کننده هاي آب فاکتورهاي مختلفي دارند ، از انواع ديواري گرفته تا واحدهاي ترکيبي دستگاه پخش کننده پرکننده بطري ، تا واحدهاي دو سطح و ساير فرمت ها. آنها به طور کلي به دو دسته تقسيم مي شوند: ديسپنسرهاي استفاده از آب (POU) و توزيع کننده هاي بطري آب. توزيع کننده هاي آب POU به منبع آب متصل مي شوند ، در حالي که دستگاه هاي آب بسته بندي بطري نياز به تحويل (يا خود برداشتن) آب در بطري هاي بزرگ از فروشندگان دارند. دستگاه هاي پخش کننده بطري بسته به نوع طراحي ، مي توانند از بالا نصب شده يا از پايين بارگذاري شوند.


 


در ديسپنسرهاي آب بطري شده از ديسپنسرهاي 5 يا 10 گالني که معمولاً در بالاي واحد يافت مي شوند استفاده مي شود. كولرهاي فشاري يك زير مجموعه از دستگاه هاي پخش كننده آب هستند كه شامل فواره هاي آب آشاميدني و دستگاه هاي پخش كننده لوله هاي مستقيم هستند. همچنين کولر آبي مي تواند به دستگاه ابتدايي براي خنک نگه داشتن آب اشاره داشته باشد.


 


مبدل آب شهري آبسردکن هيتما


 


ديواري / فرو رفتگي


نوع ديواري آن براي تأمين مداوم آب و برق جهت تأمين يک واحد برودتي جهت خنک سازي آب ورودي ، و سيستم دفع پسماند ساختمان براي دفع آب استفاده نشده به منبع آب ساختمان متصل است. کولرهاي آبي ديواري غالباً در ساختمانهاي تجاري مانند بيمارستانها ، مدارس ، مشاغل و ساير تأسيساتي که مدير تاسيسات براي نظارت بر نصب و نگهداري از آن در آن حضور دارند ، استفاده مي شود.


 


در کولر ديواري استاندارد که معمولاً از آن به عنوان آبنما يا آبنما نيز ياد مي شود ، يک مخزن کوچک در دستگاه آب سرد را در خود نگه مي دارد بنابراين کاربر مجبور نيست منتظر آب سرد باشد. آب با چرخاندن يا فشار دادن يک دکمه روي شير سوپاپ دار واقع در بالاي واحد ، که هنگام آزاد شدن آب را خاموش مي کند ، تحويل مي شود. برخي از دستگاه ها همچنين يک دکمه بزرگ در جلو يا کنار آن دارند. ماشين هاي جديد ممکن است به هيچ وجه دکمه نداشته باشند. در عوض ، سنسوري که نزديک بودن شخصي را تشخيص مي دهد و آب را فعال مي کند. آب به صورت جوي باراني بالا مي رود و به کاربر اجازه مي دهد مستقيماً از بالاي جريان آب بنوشد. اين دستگاه ها معمولاً بدون تصفيه يا کردن ، آب را مستقيماً از منبع آب شهري توزيع مي کنند.


 


کولرهاي آبي ديواري در انواع مختلفي وجود دارد ، از مدل هاي فرورفتگي گرفته تا حوضچه هاي مقاوم در برابر چلپ چلوپ ، که از ديوار خارج مي شوند ، طرح هاي سنتي لبه مربع گرد ، پر کننده بطري و واحدهاي ترکيبي کولر آبي ، طرح هاي دو سطح ، با ساير ويژگي ها و گزينه ها. اين برنامه ها گاهي براي تأمين کدهاي محلي ، ايالتي يا فدرال نصب مي شوند.


 


آيا مي توانيد از يک کولر آبي بيمار شويد؟


حتي اگر به طور مرتب کنترل و تميز شود ، ميکروب هاي موجود در کولر آبي به شدت شايع هستند. طبق گفته National Science Foundation International ، در 1 اينچ مربع از يک کولر آبي 2.7 ميليون ميکروب يافت مي شود که براي بيمار شدن همه ما کافي است!


 


آيا آب در کولر آبي خراب است؟


آب منقضي نمي شود و پلاستيک منقضي نمي شود ، اما بطري هايي که آب بسته بندي شده ممکن است بر طعم آب آشاميدني شما تأثير بگذارد. . اگر آب چشمه ساده ، خنک ، ترد و تميز را ترجيح مي دهيد ، شما را پوشانده ايم.


 


آيا آب منقضي مي شود؟


آب بد نمي شود. داشتن يک تاريخ شادابي روي يک بطري آب تقريباً به اندازه داشتن تاريخ انقضا قند يا نمک منطقي است. . اگرچه آب ، به خودي خود ، بد نيست ، اما بطري پلاستيکي موجود در آن "منقضي مي شود" ، و در نهايت شروع به شستن مواد شيميايي در آب مي کند


 


با استفاده از مبدل آبسردکن مي توانيد به آساني منبع آبسردكن خود را به آب شهري متصل کنيد. اين دستگاه با کيفيت و کارايي بالا براي شما طراحي شده که با هزينه بسيار کم بتوانيد آب شهري را به آبسردکن خود متصل کنيد. کار با اين دستگاه بسيار ساده بوده و و براحتي مي توانيد مبدل را برداشته و مجددا از منبع اصلي آبسردکن استفاده کنيد.


 


سفارش مبدل آب شهري


جهت خريد مبدل آب شهري آبسردکن هيتما مي توانيد با پر کردن فرم زير و يا از طريق واتساپ به صورت مستقيم و در کمترين زمان ممکن محصول را سفارش دهيد.


 


همچنين مبدل آب آبسردکن هيتما با قيمت مناسب  و گارانتي معتبر اعتماد سرويس در وب سايت ما به فروش مي رسد. همين الان سفارش دهيد.


 


منابع:


http://hitema.parsiblog.com/


https://hitema.co/product/%d9%85%d8%a8%d8%af%d9%84-%d8%a2%d8%a8-%d8%b4%d9%87%d8%b1%db%8c-%d8%a2%d8%a8%d8%b3%d8%b1%d8%af%da%a9%d9%86-%d9%87%db%8c%d8%aa%d9%85%d8%a7/


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

شركة نقل اثاث 6 اكتوبر خدمات فني مهندسي فتحي موسسه حقوقي مَپ Kurt Ivette Jerry نگاه به آينده Jim Rick Amanda